S-1741C21-A6T2U4
Numer produktu DigiKey
S-1741C21-A6T2U4-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1741C21-A6T2U4
Opis
IC REG LIN 2.1V 100MA HSNT-6-B
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA HSNT-6-B
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,04V przy 10mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
6-SMD, Flat Leads Exposed Pad
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
HSNT-6-B
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,1V