S-13R1G34-A4T2U3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA HSNT-4-B
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-13R1G34-A4T2U3
Numer produktu DigiKey
S-13R1G34-A4T2U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-13R1G34-A4T2U3
Opis
IC REG LIN 3.4V 150MA HSNT-4-B
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PSRR
70dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
HSNT-4-B
Spadek napięcia (maks.)
0,23V przy 100mA