S-13R1C33-N4T1U3
Numer produktu DigiKey
1662-1561-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1662-1561-1-ND - Taśma cięta (CT)
1662-1561-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S-13R1C33-N4T1U3
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC-82AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SC-82AB
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SC-82A, SOT-343
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-82AB
Spadek napięcia (maks.)
0,23V przy 100mA