S-13A1C18-E6T1U3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | S-13A1C18-E6T1U3 |
Opis | IC REG LINEAR 1.8V 1A 6-HSOP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A 6-HSOP |
Seria | Prąd - zasilania (maks.) 90 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 65dB (1kHz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 85°C (TA) |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 5,5V | Obudowa / skrzynia 6-SOIC Variation (szerokość 0,154", 3,90mm), 4 odprowadzenia + 2 żeberka |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 1,8V | Obudowa dostawcy urządzenia 6-HSOP |
Spadek napięcia (maks.) 0,15V przy 300mA | Bazowy numer produktu |