S-13A1A32-U5T1U3
Numer produktu DigiKey
1662-3148-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1662-3148-1-ND - Taśma cięta (CT)
1662-3148-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S-13A1A32-U5T1U3
Opis
IC REG LINEAR 3.2V 1A SOT89-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-89-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S-13A1A32-U5T1U3 Modele
Prąd - zasilania (maks.)
90 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Ograniczenie prądu udarowego załączania, przetężenie, wyłączenie termiczne
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SOT-89-5/6
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-89-5
Spadek napięcia (maks.)
0,1V przy 300mA