S-1335H28-A4T2U3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA HSNT-4-B
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1335H28-A4T2U3
Numer produktu DigiKey
S-1335H28-A4T2U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1335H28-A4T2U3
Opis
IC REG LIN 2.8V 150MA HSNT-4-B
Szczegółowy opis
PSRR
80dB - 65dB (1kHz - 10kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,8V
Spadek napięcia (maks.)
0,103V przy 100mA