S-1335E25-A4T2U3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA HSNT-4-B
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1335E25-A4T2U3
Numer produktu DigiKey
S-1335E25-A4T2U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1335E25-A4T2U3
Opis
IC REG LIN 2.5V 150MA HSNT-4-B
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 µA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
54 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
80dB - 70dB (1kHz - 10kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, płynny start
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
HSNT-4-B
Spadek napięcia (maks.)
0,117V przy 100mA