S-1335B12-A4T2U3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | S-1335B12-A4T2U3 |
Opis | IC REG LIN 1.2V 150MA HSNT-4-B |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA HSNT-4-B |
Seria | Prąd - zasilania (maks.) 54 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB - 70dB (1kHz - 10kHz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie, płynny start |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 85°C (TA) |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 5,5V | Obudowa / skrzynia 4-SMD, Flat Leads Exposed Pad |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 1,2V | Obudowa dostawcy urządzenia HSNT-4-B |
Spadek napięcia (maks.) 0,224V przy 100mA | Bazowy numer produktu |