S-1333B33-M5T1U3
Numer produktu DigiKey
1662-3077-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1662-3077-1-ND - Taśma cięta (CT)
1662-3077-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S-1333B33-M5T1U3
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-23-5
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (maks.)
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,27V przy 100mA