S-1333B33-A4T2U3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA HSNT-4-B
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1333B33-A4T2U3
Numer produktu DigiKey
S-1333B33-A4T2U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1333B33-A4T2U3
Opis
IC REG LIN 3.3V 300MA HSNT-4-B
Szczegółowy opis
PSRR
65dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
HSNT-4-B
Napięcie - wyjściowe (maks.)
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,27V przy 100mA