S-1333A18-M5T1U3
Numer produktu DigiKey
1662-3061-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1662-3061-1-ND - Taśma cięta (CT)
1662-3061-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S-1333A18-M5T1U3
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-23-5
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 µA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
38 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, wyłączenie termiczne
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,43V przy 100mA