S-1333A18-M5T1U3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | S-1333A18-M5T1U3 |
Opis | IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-23-5 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - wyjściowy |
Prod. | Prąd - spoczynkowy (Iq) 1 µA |
Seria | Prąd - zasilania (maks.) 38 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB (1kHz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie, wyłączenie termiczne |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 85°C (TA) |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 5,5V | Obudowa / skrzynia SC-74A, SOT-753 |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 1,8V | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-23-5 |
Spadek napięcia (maks.) 0,43V przy 100mA | Bazowy numer produktu |