S-1318D18-M5T1U4
Numer produktu DigiKey
1662-S-1318D18-M5T1U4TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1662-S-1318D18-M5T1U4CT-ND - Taśma cięta (CT)
1662-S-1318D18-M5T1U4DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S-1318D18-M5T1U4
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA SOT-23-5
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,07V przy 10mA
Prąd - spoczynkowy (Iq)
250 nA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V