S-1315C15-M5T1U3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA SOT-23-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1315C15-M5T1U3
Numer produktu DigiKey
S-1315C15-M5T1U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1315C15-M5T1U3
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 µA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
13 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
60dB (1kHz)
Status części
Nieaktualne
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,486V przy 200mA