S-1315B21-A6T2U3
Numer produktu DigiKey
S-1315B21-A6T2U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1315B21-A6T2U3
Opis
IC REG LIN 2.1V 200MA HSNT-6-B
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA HSNT-6-B
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 µA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
13 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
60dB (1kHz)
Status części
Nieaktualne
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
6-SMD, Flat Leads Exposed Pad
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
HSNT-6-B
Spadek napięcia (maks.)
0,344V przy 200mA