S-1313D33H-A4T2U3
Numer produktu DigiKey
1662-S-1313D33H-A4T2U3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1662-S-1313D33H-A4T2U3CT-ND - Taśma cięta (CT)
1662-S-1313D33H-A4T2U3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S-1313D33H-A4T2U3
Opis
IC REG LIN 3.3V 200MA HSNT-4-B
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA HSNT-4-B
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,32V przy 100mA
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Obudowa / skrzynia
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
HSNT-4-B
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V