S-1313D17-N4T1U3
Numer produktu DigiKey
S-1313D17-N4T1U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1313D17-N4T1U3
Opis
IC REG LINEAR 1.7V 200MA SC-82AB
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA SC-82AB
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,68V przy 100mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
SC-82A, SOT-343
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-82AB
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,7V