S-1313C21-A4T1U3
Numer produktu DigiKey
S-1313C21-A4T1U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1313C21-A4T1U3
Opis
IC REG LIN 2.1V 200MA HSNT-4-A
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA HSNT-4-A
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,49V przy 100mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
HSNT-4-A
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,1V