S-1313C18-M5T1U3
Numer produktu DigiKey
1662-3020-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1313C18-M5T1U3
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA SOT-23-5
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,58V przy 100mA
Funkcje ochronne
Przetężenie, wyłączenie termiczne
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V