S-1313C13-N4T1U3
Numer produktu DigiKey
S-1313C13-N4T1U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1313C13-N4T1U3
Opis
IC REG LINEAR 1.3V 175MA SC-82AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 175mA SC-82AB
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
1,11V przy 100mA
Prod.
Prąd - wyjściowy
Seria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.35 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, wyłączenie termiczne
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
SC-82A, SOT-343
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-82AB
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,3V