S-1313B24-M5T1U3
Numer produktu DigiKey
1662-3011-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1662-3011-1-ND - Taśma cięta (CT)
1662-3011-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S-1313B24-M5T1U3
Opis
IC REG LINEAR 2.4V 200MA SOT23-5
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA SOT-23-5
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,49V przy 100mA
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,4V