S-1313A18-A4T2U3
Numer produktu DigiKey
1662-2790-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1662-2790-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
S-1313A18-A4T2U3
Opis
IC REG LIN 1.8V 200MA HSNT-4-B
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA HSNT-4-B
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,58V przy 100mA
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
HSNT-4-B
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V