S-1312B28-A4T2U3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA HSNT-4-B
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1312B28-A4T2U3
Numer produktu DigiKey
S-1312B28-A4T2U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1312B28-A4T2U3
Opis
IC REG LIN 2.8V 150MA HSNT-4-B
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
30 µA
Seria
PSRR
70dB (1kHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, wyłączenie termiczne
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
HSNT-4-B
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,8V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,32V przy 100mA