S-1312A32-M5T1U3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1312A32-M5T1U3
Numer produktu DigiKey
S-1312A32-M5T1U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1312A32-M5T1U3
Opis
IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5
Szczegółowy opis
PSRR
65dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,2V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,28V przy 100mA