S-1312A14-A4T1U3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | S-1312A14-A4T1U3 |
Opis | IC REG LIN 1.4V 150MA HSNT-4-A |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA HSNT-4-A |
Prod. | Prąd - spoczynkowy (Iq) 30 µA |
Seria | PSRR 70dB (1kHz) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Status części Aktywny | Funkcje ochronne Przetężenie, wyłączenie termiczne |
Konfiguracja wyjściowa | Temperatura robocza -40°C - 85°C (TA) |
Typ wyjścia | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Liczba regulatorów 1 | Obudowa / skrzynia 4-SMD, Flat Leads Exposed Pad |
Napięcie - wejściowe (maks.) 5,5V | Obudowa dostawcy urządzenia HSNT-4-A |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 1,4V | Bazowy numer produktu |
Spadek napięcia (maks.) 0,5V przy 100mA |