S-1206B33-M3T1U
Numer produktu DigiKey
1662-1459-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1662-1459-1-ND - Taśma cięta (CT)
1662-1459-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S-1206B33-M3T1U
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 250mA SOT-23-3
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,23V przy 100mA
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.5 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje ochronne
Przetężenie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V