S-1206B28-M3T1G
Numer produktu DigiKey
S-1206B28-M3T1G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1206B28-M3T1G
Opis
IC REG LINEAR 2.8V 250MA SOT23-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 250mA SOT-23-3
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,36V przy 100mA
Prod.
Prąd - wyjściowy
Seria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.5 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Funkcje ochronne
Przetężenie
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Konfiguracja wyjściowa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Liczba regulatorów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,8V