S-1200B25-M5T1U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1200B25-M5T1U
Numer produktu DigiKey
1662-2496-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1200B25-M5T1U
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,23V przy 100mA