S-1167B32-I6T2G jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SNT-6A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1167B32-I6T2G
Numer produktu DigiKey
S-1167B32-I6T2G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1167B32-I6T2G
Opis
IC REG LINEAR 3.2V 150MA SNT-6A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
900 nA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
16 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
65dB (1kHz)
Status części
Nieaktualne
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Obudowa / skrzynia
6-SMD, odprowadzenia płaskie
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
SNT-6A
Spadek napięcia (maks.)
0,23V przy 100mA