S-1167B28-I6T2U
Numer produktu DigiKey
1662-1384-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1167B28-I6T2U
Opis
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SNT-6A
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SNT-6A
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Obudowa / skrzynia
6-SMD, odprowadzenia płaskie
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
SNT-6A
Spadek napięcia (maks.)
0,3V przy 100mA