S-1137A29-I6T2U
Numer produktu DigiKey
1662-1328-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1137A29-I6T2U
Opis
IC REG LINEAR 2.9V 300MA SNT-6A
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SNT-6A
Prąd - zasilania (maks.)
65 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Nieaktualne
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, płynny start
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
6-SMD, odprowadzenia płaskie
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
SNT-6A
Spadek napięcia (maks.)
0,31V przy 300mA