S-1135D25-M5T1U
Numer produktu DigiKey
1662-1316-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1135D25-M5T1U
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-23-5
PSRR
65dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V