S-1135A13-M5T1U
Numer produktu DigiKey
1662-1286-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1135A13-M5T1U
Opis
IC REG LINEAR 1.3V 300MA SOT23-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-23-5
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
65 µA
Seria
PSRR
65dB (1kHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Nieaktualne
Funkcje ochronne
Przetężenie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,3V