S-1133B16-U5T2U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-89-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1133B16-U5T2U
Numer produktu DigiKey
S-1133B16-U5T2U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1133B16-U5T2U
Opis
IC REG LINEAR 1.6V 300MA SOT89-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd - zasilania (maks.)
90 µA
PSRR
65dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, wyłączenie termiczne
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Obudowa / skrzynia
SOT-89-5/6
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-89-5
Spadek napięcia (maks.)
0,58V przy 100mA