S-1132B36-I6T2U
Numer produktu DigiKey
S-1132B36-I6T2U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1132B36-I6T2U
Opis
IC REG LINEAR 3.6V 300MA SNT-6A
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SNT-6A
Prąd - zasilania (maks.)
40 µA
PSRR
65dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Obudowa / skrzynia
6-SMD, odprowadzenia płaskie
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,6V
Obudowa dostawcy urządzenia
SNT-6A
Spadek napięcia (maks.)
0,15V przy 100mA