S-1132B15-I6T2U
Numer produktu DigiKey
1662-1256-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1132B15-I6T2U
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 300MA SNT-6A
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SNT-6A
Prąd - zasilania (maks.)
40 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Obudowa / skrzynia
6-SMD, odprowadzenia płaskie
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SNT-6A
Spadek napięcia (maks.)
0,58V przy 100mA