S-1131B35UC-N4UTFU jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-89-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1131B35UC-N4UTFU
Numer produktu DigiKey
S-1131B35UC-N4UTFU-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1131B35UC-N4UTFU
Opis
IC REG LINEAR 3.5V 300MA SOT89-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd - zasilania (maks.)
65 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Nieaktualne
Funkcje ochronne
Przetężenie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Obudowa / skrzynia
SOT-89-5/6
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-89-5
Spadek napięcia (maks.)
0,28V przy 100mA