S-1122B34MC-L8TTFG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1122B34MC-L8TTFG
Numer produktu DigiKey
S-1122B34MC-L8TTFG-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1122B34MC-L8TTFG
Opis
IC REG LINEAR 3.4V 150MA SOT23-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd - zasilania (maks.)
90 µA
PSRR
80dB (1kHz)
Status części
Nie do nowych projektów
Funkcje ochronne
Przetężenie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,26V przy 100mA