S-1121B52MC-N3LTFG
Numer produktu DigiKey
S-1121B52MC-N3LTFG-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1121B52MC-N3LTFG
Opis
IC REG LINEAR 5.2V 150MA SOT23-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Prąd - zasilania (maks.)
65 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Nieaktualne
Funkcje ochronne
Przetężenie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
5,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,26V przy 100mA