S-1121B27MC-N2MTFG
Numer produktu DigiKey
S-1121B27MC-N2MTFG-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1121B27MC-N2MTFG
Opis
IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 µA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
65 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Nieaktualne
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,35V przy 100mA