S-1112B32MC-L6RTFU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1112B32MC-L6RTFU
Numer produktu DigiKey
1662-1235-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-1112B32MC-L6RTFU
Opis
IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PSRR
80dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6,5V
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,2V
Spadek napięcia (maks.)
0,26V przy 100mA