VTM48EH120T010A00 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vicor Corporation
W magazynie: 498
Arkusz danych
Moduł transformacji napięcia Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 10A 26V - 55V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VTM48EH120T010A00
Numer produktu DigiKey
1102-1034-ND
Producent
Numer produktu producenta
VTM48EH120T010A00
Opis
DC DC CONVERTER 12V 120W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
120 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Moduł transformacji napięcia
Sprawność
95%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
26V
Obudowa / skrzynia
Moduł
Napięcie - wejściowe (maks.)
55V
Rozmiar / wymiar
0,87" x 0,65" x 0,26" (22,0mm x 16,5mm x 6,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A