VDRS-10-12
Numer produktu DigiKey
179-VDRS-10-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
VDRS-10-12
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 10W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 840mA
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
840mA
Producent
Bel Power Solutions
Moc (W)
10W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nieaktualne
Sprawność
81%
Typ wejścia
Prąd zmienny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
88 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,90" x 0,91" x 3,54" (99,0mm x 23,0mm x 90,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V