TL-W20ME1
Numer produktu DigiKey
Z1660-ND
Producent
Numer produktu producenta
TL-W20ME1
Opis
SENSOR PROX INDUCT 20MM IP67 MOD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Indukcyjny Czujnik zbliżeniowy 0,787" (20mm) IP67 Moduł
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TL-W20ME1 Modele
Kategoria
Materiał - korpus
Plastikowe
Producent
Omron Automation and Safety
Napięcie - zasilania
10V - 30V
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Odprowadzenia kablowe
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Typ czujnika
Indukcyjny
Stopień ochrony
IP67
Odległość wykrywania
0,787" (20mm)
Wskaźnik
LED
Typ wyjścia
NPN-NO, 3-żyłowy
Obudowa / skrzynia
Moduł
Częstotliwość odpowiedzi
40Hz