PXE20-48WD05
Numer produktu DigiKey
285-PXE20-48WD05-ND
Producent
Numer produktu producenta
PXE20-48WD05
Opis
DC DC CONVERTER +/-5V 20W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 5V -5V 2A, 2A 18V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PXE20-48WD05 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A, 2A
Prod.
Moc (W)
20 W
Seria
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Funkcje
Zdalne wł./wył.
Typ
Moduł izolowany
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Liczba wyjść
2
Sprawność
79%
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP, 7 odpr.
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,60" x 0,40" (50,8mm x 40,6mm x 8,6mm) (dł. x szer. x wys.)