PRM48BH480T200A00 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vicor Corporation
W magazynie: 114
Arkusz danych
Moduł regulatora wstępnego Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 48V 4,17A 38V - 55V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PRM48BH480T200A00
Numer produktu DigiKey
1102-1156-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRM48BH480T200A00
Opis
DC DC CONVERTER 48V 200W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,17A
Prod.
Moc (W)
200 W
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., UVLO
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Moduł regulatora wstępnego
Sprawność
96,9%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
38V
Obudowa / skrzynia
Moduł
Napięcie - wejściowe (maks.)
55V
Rozmiar / wymiar
0,87" x 0,65" x 0,26" (22,0mm x 16,5mm x 6,7mm) (dł. x szer. x wys.)