PRM48BF480T500A00
Numer produktu DigiKey
1102-1650-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRM48BF480T500A00
Opis
DC DC CONVERTER 48V 500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł regulatora wstępnego Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 48V 10,42A 38V - 55V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
10,42A
Prod.
Moc (W)
500 W
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
Zdalne wł./wył., UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Moduł regulatora wstępnego
Sprawność
97,8%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
38V
Obudowa / skrzynia
Moduł
Napięcie - wejściowe (maks.)
55V
Rozmiar / wymiar
1,28" x 0,87" x 0,26" (32,5mm x 22,0mm x 6,7mm) (dł. x szer. x wys.)