PMK432C6477MM-T
Numer produktu DigiKey
587-4367-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-4367-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-4367-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMK432C6477MM-T
Opis
CAP CER 470UF 2.5V X6S 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF ±20% 2,5V Kondensatory ceramiczne X6S 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PMK432C6477MM-T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)