PMK316BBJ227ML-T
Numer produktu DigiKey
587-4342-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-4342-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-4342-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMK316BBJ227ML-T
Opis
CAP CER 220UF 2.5V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF ±20% 2,5V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PMK316BBJ227ML-T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)