PHV-5R4H505-R
Numer produktu DigiKey
283-4190-ND
Producent
Numer produktu producenta
PHV-5R4H505-R
Opis
CAP 5F -10% +30% 5.4V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 F (EDLC) Superkondensatory 5.4 V Promieniowe, puszka, poziome 70mOhm przy 100Hz 1000h przy 65°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka, poziome
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,209" (5,30mm)
Pojemność
5 F
Rozmiar / wymiar
1,280" x 0,839" (32,50mm x 21,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Napięcie - znamionowe
5.4 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100Hz